Magazynier z UDT

Anna Lewecka Serwis Personalny to firma z branży human resources. Rekrutujemy dla firm z różnych obszarów. Naszą misją jest maksymalne dopasowanie firmy i pracownika.

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– przygotowanie towaru do wysyłki,
– załadunek i rozładunek towaru,
– lokacja produktów na magazynie,
– obsługa wózka widłowego,
– przestrzeganie procedur oraz instrukcji składowania i magazynowania.

Oferujemy:

– stawkę godzinową + premie od zaangażowania,
– wolne weekendy,
– umowę zlecenie,
– zatrudnienie możliwe od zaraz,
– początkowe zatrudnienie przez Serwis Personalny,
– po okresie sprawdzającym możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na magazynie,
– umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej,
– uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Lokalizacja: Poznań, Skórzewo

Aplikacja na stanowisko: Magazynier z UDT

Numer referecyjny: po3/2020

Firma: Serwis Personalny