Pracownik magazynowy – Pruszcz Gdański

Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 14765) dla której ważny jest każdy pracownik.

Staramy się, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy czy zatrudnieni są bezpośrednio w firmie czy przez Agencję Pracy.

Dla naszego klienta, będącego hurtownią nabiałową szukamy: Pracowników magazynu

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień na magazynie
  • załadunek i rozładunek dostaw
  • weryfikacja ważności dat spożycia produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji zamówień – jeżeli je posiadasz super! Jak nie to nauczymy się wszystkiego
  • orzeczenie sanitarno – epidemiologiczne – mile widziane 🙂
  • gotowość do pracy w chłodni – taki mamy klimat!

Oferujemy:

  • 18, 30 brutto/h
  • praca w systemie 3 zmianowym (6:00/14:00-14:00/22:00-22:00/6:00)
  • umowa o zlecenie przez okres próbny, potem umowa o pracę
  • zatrudnienie przez Agencję przez pół roku, potem przejęcie przez klienta
  • praca od poniedziałku do piątku
  • terminowo płatne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o aplikację przez przycisk „Aplikuj”

W razie pytań prosimy o telefon do Karoliny – 500898097 w godzina 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku

Aplikacja na stanowisko: Pracownik magazynowy - Pruszcz Gdański

Numer referecyjny: KL/PM/PG/S/2021

Firma: Serwis Personalny

[wpuf_form id="7"]