Montażysta-Serwisant (praca moblina)

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765 poszukujemy dla swojego klienta z branży produkcji bram szybkobieżnych, drzwi i doków przeładunkowych:

Montażysta-Serwisant bram szybkobieżnych

Miejsce pracy: Poznań i okolice.

W skrócie o Nas:

Zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo – płacowej. Dostarczamy kadry zarówno z Polski jak i ze wschodu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego z klientów. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Twoje obowiązki:

  • Montaż bram szybkobieżnych
  • Rozruch i testowanie urządzeń
  • Przegląd i naprawa funkcjonujących urządzeń (bramy, drzwi, doki)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami – spisywanie protokołu, zbieranie dokumentów z delegacji do rozliczenia

Czego oczekuje Nasz klient:

  • Wykształcenia min. Zawodowego, mile widziane elektrotechniczne
  • Doświadczenie ogólnobudowlane (techniczne, serwisowe, montażowe, elektromechaniczne)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: uprawnienia SEP, uprawnienia na: wózek widłowy, podnośnik nożycowy, spawanie
  • Dyspozycyjności – gotowość do podróży służbowych z uwagi na pracę w terenie (również gotowość do okresowych delegacji zagranicznych)
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • Samodzielności i umiejętności realizacji zadań zgodnie z planem/harmonogram

Mile widziane:

  • doświadczenie w serwisie urządzeń przemysłowych
  • umiejętność obsługi wózków widłowych i podnośników

Co oferuje Nasz klient:

  • Okres próbny: umowa o pracę przez Agencję Pracy
  • Po okresie próbnym: umowa o pracę bezpośrednio z Naszym klientem

Dodatkowo po okresie próbnym:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Pożyczka zakładowa niskooprocentowana
  • Szkolenia zawodowe, możliwość zdobycia nowych uprawnień

Aplikacja na stanowisko: monter-serwisant

Numer referecyjny: pch\monter\poznan

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

[wpuf_form id="7"]