Monter – Elektryk (praca mobilna)

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765, zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo – płacowej. Dostarczamy kadry zarówno z Polski jak i ze wschodu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego z klientów. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta, z branży produkcji bram szybkobieżnych, drzwi i doków przeładunkowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obszar 1: Września – Poznań – Gniezno

Obszar 2: Tarnowo Podgórne – Buk – Poznań

Zakres obowiązków:

  • montaż bram szybkobieżnych
  • rozruch i testowanie urządzeń
  • przegląd i naprawa funkcjonujących urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami

Jak w skrócie wygląda praca montażysty?

Montażyści pracują 8 – 10 h dziennie. Montaż odbywa się w siedzibie klienta. Możliwe są sporadycznie pracujące weekendy, ale z dodatkowymi bonusami (dzień wolny lub dodatkowo płatne nadgodziny). Praca wykonywana jest w na terenie woj. wielkopolskiego w obrębie: Września + 25 km (Poznań. Gniezno, Nowe Miasto nad Wartą).

Czego oczekuje Nasz klient:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne
  • doświadczenie w obszarach: elektryk, automatyk, ogólnobudowlane
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w montażu i serwisie bram szybkobieżnych
  • umiejętność obsługi wózka widłowego, podnośnika nożycowego

Co oferuje Nasz klient:

Co na start:

  • umowa o pracę na czas określony
  • stabilne zatrudnienie
  • okres próbny 6 miesięcy
  • niezbędne szkolenia serwisowe
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, samochód, etc.
  • możliwość nabycia uprawnień: SEP E1, D1, UDT: IWJO, IP
  • możliwa pomoc w relokacji

Co po okresie próbnym:

  • ubezpieczenie grupowe
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • premie kwartalne zależne od wyników pracy

Aplikacja na stanowisko: Monter-Elektryk

Numer referecyjny: 2/2021.PC

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

[wpuf_form id="7"]