Operator giętarki oraz operator robota spawalniczego, Stęszew – do przyuczenia

Na czym polegają obowiązki na tych stanowiskach? :
– obsługa maszyn (giętarka lub robot spawalniczy),
– wstępna kontrola jakości produktu,
– realizacja planu produkcyjnego.
Czego oczekujemy? :
– zmysłu technicznego,
– zdolności manualnych,
– chęci do zdobycia nowych umiejętności.
Co oferujemy w zamian?:
– okres sprawdzający przez Serwis Personalny na umowę zlecenie,
– 3 zmiany (od poniedziałku do piątku),
– stawkę godzinową + dodatki za pracę w tygodniu powyżej 40 godzin,
– możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
– przyuczenie do nowego zawodu.
Firma znajduje się tylko 3 minuty od dworca PKP w Stęszewie 🙂
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego na nr 504 123 376 lub przesłanie CV na adres: poznan@personalnyserwis.com z dopiskiem „Stęszew, produkcja”

Aplikacja na stanowisko: Operator giętarki oraz operator robota spawalniczego, Stęszew - do przyuczenia

Numer referecyjny: NS/BS/12/2020

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.