Pomocnik drukarza cyfrowego – Gdańsk

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży drukarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik drukarza cyfrowego

Zakres obowiązków:
– pomoc w obsłudze maszyn drukujących (druk wielkoformatowy rolowy i płaski)
– przygotowanie materiałów i narzędzi do druku
– zabezpieczenie i przekazanie materiałów po druku
– nadzorowanie pracy na maszynie drukarskiej
– bieżąca kontrola jakości wykonywanych nadruków
– utrzymanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania:
Czy jesteś pracowity/a, staranny/a i uczciwy/a?
Czy chcesz zdobywać nowe doświadczenia?
Czy pracowałeś/aś wcześniej przy obsłudze maszyn?
Czy branża drukarska nie jest Ci obca?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś/aś TAK to spełniasz Nasze wymagania i chętnie spotkam się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej. Kliknij APLIKUJ i prześlij mi swoje CV 🙂

Co oferujemy w zamian::
– pracę w nowym budynku i z nowoczesną technologią (w Gdańsku – Bysewie obok lotniska)
– możliwość zdobycia nowych umiejętności – nie wymagamy doświadczenia z maszynami drukarskimi, ale chętnie wyuczymy Cię ich obsługi
– pracę na trzy zmiany od pon do pt
– stawka od 2500 – 2800 zł netto za pełen etat w zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia
– praca nie należy do najlżejszych, jednak gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań aby wszyscy czuli się u Nas dobrze
– być może to banał, ale chcielibyśmy żebyś wiedział, że każdy pracownik jest u Nas traktowany z należytym szacunkiem, gwarantujemy dostęp do szatni i pełnego sanitariatu oraz kuchni
– uważamy, że bez przerwy nie da się pracować w związku z tym przerwy są u nas regulaminowe

Kokoszki, Gdansk, Poland

Aplikacja na stanowisko: Drukarz

Numer referecyjny: 2/2020/BJ

Firma: Serwis Personalny