Praca na produkcji, Komorniki

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to firma z branży HR, której misja opiera się na zaangażowaniu w każdy proces rekrutacyjny. Zapraszamy do współpracy, ponieważ dla nas liczy się każdy Pracownik!

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej (tworzywa sztuczne) poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

– Obsługa maszyn produkcyjnych

– Manualne wykańczanie produktów

– Kontrola jakości gotowego produktu

– Dbałość o porządek hali

Oczekujemy:

– Chęci do pracy

– Sumienność i dokładność

– Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

– Zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

– Stawkę podstawową + premie

– Pracę na jedną zmianę (7-15)

– Pracę długoterminową

– System szkoleń

– Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia

– Regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą:

Aplikacja na stanowisko: Praca na produkcji, Komorniki

Numer referecyjny: 11

Firma:

[wpuf_form id="7"]