Praca Ślusarz Poznań

Zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo – płacowej. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy kandydata na stanowisko: Ślusarz

Zakres obowiązków:

– Wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacja techniczną

– Obsługa elektronarzędzi, maszyn oraz ich konserwacja

– Dbałość o prawidłowe wykonanie produktu oraz o stan techniczny narzędzi

Oczekujemy:

– Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego

– Zdolności manualne

– Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi oraz elektronarzędziami

– Obsługa frezarko-wiertarek oraz wiertarek stołowych

– Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

– Pracę w systemie dwuzmianowym 06.00-14.00/14.00-22.00

– Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

– Umowę o pracę po okresie sprawdzającym

– Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji

– Gwarancję wypłat na czas

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą:

Aplikacja na stanowisko: Praca Ślusarz Poznań

Numer referecyjny: ir2

Firma:

[wpuf_form id="7"]