Pracownik gospodarczy – Gdańsk

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży drukarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik gospodarczy

Zakres obowiązków:
prace porządkowe na terenie drukarni
– pomoc przy maszynach produkcyjnych (ściąganie i podawanie materiałów, porządkowanie)
– obsługa laminatorów
– przenoszenie gotowych produktów na magazyn
drobne naprawy i konserwacja maszyn

Wymagamy:
pełna sprawność fizyczna
– gotowość do pracy zmianowej
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub drukarni
– zmysł techniczny

Nasz Klient oferuje::
– pracę w nowym budynku (w Gdańsku – Bysewie obok lotniska)
– pracę na dwie zmiany od pon do pt
– stawka od 2200 zł netto za pełen etat w zależności od Twoich umiejętności + premie
– praca nie należy do najlżejszych, jednak gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań aby wszyscy czuli się u Nas dobrze
– być może to banał, ale chcielibyśmy żebyś wiedział, że każdy pracownik jest u Nas traktowany z należytym szacunkiem, gwarantujemy dostęp do szatni i pełnego sanitariatu oraz kuchni
– uważamy, że bez przerwy nie da się pracować w związku z tym przerwy są u nas regulaminowe

Aplikacja na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY

Numer referecyjny: 2/2020BLU

Firma: Serwis Personalny