Pracownik produkcji do przyuczenia, Stęszew

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. to agencja (nr 14765), która aktywnie podchodzi do tematu rekrutacji i nie boi się nowoczesnych rozwiązań rekrutacyjnych.
Zarówno dla naszych klientów, jak i kandydatów jesteśmy zawsze pomocni. Uważamy, że w procesie rekrutacyjnym, nasz dział HR to łącznik dzięki któremu osoby poszukujące pracy rozpoczynają nowe wyzwania, a firmy klientów mogą w tym czasie zajmować się aktualnymi obowiązkami.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją mebli, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
– obróbka materiałów metalowych,
– praca na produkcji: obsługa gilotyny i prasy,
– utrzymanie porządku na stanowisku.

Wymagania:
– zmysł techniczny,
– zdolności manualne,
– sumienność,
– doświadczenie na produkcji lub chęć do przyuczenia.

Oferujemy:
– początkowo umowę zlecenie z Serwisem Personalnym,
– możliwość przejścia do firmy na umowę o pracę, po okresie sprawdzającym w agencji,
– 1 zmiana (6-14),
– stawkę godzinową 18,50 zł. brutto, a powyżej 40 godzin dodatki 50% i 100%,
– firma znajduje się 3 min. od stacji PKP Stęszew.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie wiadomości SMS na numer 736 631 102 o treści „Stęszew, produkcja”.

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji do przyuczenia, Stęszew

Numer referecyjny: IR/BSG/2021

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

[wpuf_form id="7"]