Pracownik produkcji – dział montażu

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to firma z branży HR, której misja opiera się na zaangażowaniu w każdy proces rekrutacyjny. Mamy biura w Poznaniu oraz Gdańsku, natomiast znaczną część projektów prowadzimy zdalnie. Zapraszamy do współpracy, ponieważ dla nas liczy się każdy Pracownik!

Dla naszego klienta z branży dostawców komponentów do pojazdów szynowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków: Praca montażysty polega na ręcznym montażu elementów wg rysunku technicznego.

Wymagania:

Umiejętność czytania rysunku technicznego (wymóg konieczny)

– Zdolności manualne

– Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

– Prace w systemie dwuzmianowym 6:00 – 14:00 | 14:00 – 22:00

– Wsparcie w dojeździe do pracy

– Praca od zaraz

Liczymy na Twoją aplikację!

Aplikacja na stanowisko:

Numer referecyjny:

Firma:

[wpuf_form id="7"]