Pracownik produkcji – operator maszyn (do przyuczenia)

Serwis Personalny jest nowoczesną agencją rekrutacyjną (nr 14765), która stawia na partnerskie relacje pomiędzy Klientem a Pracownikiem. Dla nas ważny jest nie tylko rezultat, ale i człowiek. Dlatego we wszystkie procesy rekrutacyjne angażujemy się maksymalnie, aby współpraca na każdym kroku przebiegała z korzyścią dla każdej ze stron.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży elektroinstalacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
– obsługa wytłaczarki i linii produkcyjnej,
– kontrola jakościowa produktu,
– realizacja planu produkcyjnego,
– prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
– zmysł techniczny,
– doświadczenie w pracy na produkcji lub motywacja do jego zdobycia,
– gotowość do pracy w systemie równoważnym,
– sumienność i dobra organizacja pracy,
– zdolności manualne.

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowych umiejętności,
– wynagrodzenie zawsze na czas,
– umowę zlecenie,
– pracę w małej i spokojnej Firmie z tradycjami,
– okres sprawdzający przez Serwis Personalny,
– siedzibę firmy w Jasinie koło Swarzędza.

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji

Numer referecyjny: poz2/2020

Firma: Serwis Personalny