Pracownik produkcji/operator maszyn

Anna Lewecka Serwis Personalny to firma z branży human resources. Rekrutujemy dla firm z różnych obszarów. Naszą misją jest maksymalne dopasowanie firmy i pracownika.

Aktualnie, dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji/ operator maszyn

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn nieruchomych do produkcji tworzyw sztucznych (branża budowlana),
– ustawianie parametrów maszyny,
– realizacja planów produkcyjnych,
– dbanie o stan techniczny urządzeń oraz czystość i porządek na stanowisku pracy,
– prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako operator maszyn,
– umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych,
– odpowiedzialność i sumienność w działaniu,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej,
– gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
– stawkę godzinową + premie od zaangażowania,
– umowę zlecenie,
– zatrudnienie możliwe od zaraz,
– początkowe zatrudnienie przez Serwis Personalny,
– po okresie sprawdzającym możliwość przejścia bezpośrednio do firmy Klienta.

Lokalizacja: Poznań, Skórzewo

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji

Numer referecyjny: poz4/2020

Firma: Serwis Personalny