Produkcja banerów – Pracownik produkcji – Gdańsk Kokoszki – od zaraz!

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta 🙂

Dla naszego klienta, posiadającego swoją siedzibę w

Gdańsku na Kokoszkach, będącego jedną z najprężniej rozwijających się firm w województwie pomorskim poszukujemy Pracownika do produkcji banerów

Zakres obowiązków:

  • zgrzewanie, cięcie i oczkowanie materiału w wielkim formacie
  • pakowanie gotowych banerów
  • UWAGA praca jest w pozycji siedzącej lub klęczącej – na specjalnym wózku

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku (mogą zdarzyć się sporadycznie soboty dla chętnych )
  • praca zazwyczaj na jedną zmianę (7:00-15:00), czasami jak jest dużo pracy, może być druga zmiana (14:00-22:00)
  • umowa zlecenie przez okres próbny, później umowa o pracę
  • 3100-3300 zł brutto/mies
  • premie uzależnione od efektywności od 100 do 500 zł netto (na rękę)
  • stałą współpracę
  • regulaminowe przerwy
  • pełne zaplecze socjalne
  • dodatkowo płatne nadgodzinny

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji

Numer referecyjny: KL/PPB/BL/2021

Firma: Serwis Personalny

[wpuf_form id="7"]