Spawacz MIG MAG

Serwis Personalny jest nowoczesną agencją rekrutacyjną (nr 14765), która stawia na partnerskie relacje pomiędzy Klientem a Pracownikiem. Dla nas ważny jest nie tylko rezultat, ale i człowiek. We wszystkie procesy rekrutacyjne angażujemy się maksymalnie, aby współpraca na każdym kroku przebiegała z korzyścią dla każdej ze stron.

Dla naszego klienta, firmy z branży meblowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
– Przygotowywanie elementów do spawania (detale wycięte),
– spawanie blacha czarna, bardzo cienka
– dbanie o bezpieczeństwo pracy pod względem BHP,
– oczyszczanie po spawaniu
– prace ślusarskie -szlifowanie itp.

Wymagania:
– Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
– doświadczenie w spawaniu
– doświadczenie w pracach ślusarskich
– umiejętność obsługi zgrzewarki- dodatkowy atut
– umiejętność pracy w zespole,
– zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do pracy.

Oferujemy:
– Pracę od zaraz na sezon wakacyjny w okolicach Olsztyna ( gwarantowany bezpłatny dowóz z Olsztyna)
– II zmiany 6-14 i 14-22
– atrakcyjne warunki finansowe
– pracę w miłym i przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane praca tymczasową, proszę o przesyłanie CV poprzez  APLIKUJ TERAZ

Aplikacja na stanowisko: Spawacz MIG MAG

Numer referecyjny: SPAW/OL

Firma:

[wpuf_form id="7"]