Spawacz MIG/ MAG

Serwis Personalny jest nowoczesną agencją rekrutacyjną (nr 14765), która stawia na partnerskie relacje pomiędzy Klientem a Pracownikiem. Dla nas ważny jest nie tylko rezultat, ale i człowiek. We wszystkie procesy rekrutacyjne angażujemy się maksymalnie, aby współpraca na każdym kroku przebiegała z korzyścią dla każdej ze stron.

Dla naszego klienta w obecnej chwili, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Poznań, Środa Wielkopolska

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie elementów do spawania,
  • spawanie pudeł i podzespołów na podstawie rysunków konstrukcyjno- spawalniczych,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy pod względem BHP,
  • prace ślusarskie -szlifowanie itp.
Wymagania:
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (firma oferuje możliwość odnowienia uprawnień na ich koszt),
  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych – różne metody spawania,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • mile widziana umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do pracy.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio w firmie u Klienta,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju (firma oferuje możliwość odnowienia lub zrobienia dodatkowych uprawnień na ich koszt),
  • pracę w nowych halach i na nowoczesnych narzędziach bogaty pakiet socjalny i dofinansowanie posiłków.

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania prosimy o przesyłanie swojej aplikacji poprzez przycisk poniżej

Aplikacja na stanowisko: Spawacz MIG/MAG

Numer referecyjny: SPAWACZ/ŚR

Firma:

[wpuf_form id="7"]