Specjalista ds. Serwisu

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765, zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo – płacowej. Dostarczamy kadry zarówno z Polski jak i ze wschodu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego z klientów. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta, wiodącego producenta bram przemysłowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • codzienna współpraca z pracownikami centrali w Niemczech
  • koordynacja pracy serwisantów
  • obsługa klientów działu serwisu i montażu
  • wsparcie techniczne klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie procesu reklamacyjnego z klientem
  • administracja biura, np. kontrola nad spływem należności
  • sporządzanie raportów i analiz

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość procesu reklamacyjnego
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • świetna organizacja pracy swojej i zespołu
  • ogólna wiedza techniczna
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • obsługa komputera i swobodne poruszanie się w środowisku Microsoft Office
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko
  • umowę o pracę
  • początkowe zatrudnienie na okres próbny przez agencję pracy
  • po okresie próbnym objęcie ubezpieczeniem grupowym oraz motywacyjny system premiowania i inne benefity
  • pracę w nowoczesnej firmie z bogatym doświadczeniem w branży
  • przyjazny system wdrożeniowy
  • bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy

Zapraszamy do aplikacji, a w razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt-Magda kom. 503 434 580

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Serwisu

Numer referecyjny: Serwis/Częstochowa

Firma:

[wpuf_form id="7"]