Pracownik zagospodarowania terenów zielonych

Serwis Personalny jest nowoczesną agencją rekrutacyjną (nr 14765), która stawia na partnerskie relacje pomiędzy Klientem a Pracownikiem. Dla nas ważny jest nie tylko rezultat, ale i człowiek. We wszystkie procesy rekrutacyjne angażujemy się maksymalnie, aby współpraca na każdym kroku przebiegała z korzyścią dla każdej ze stron.

Dla naszego klienta, z branży ogrodniczej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Zagospodarowanie i pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni –  odchwaszczanie, strzyżenie żywopłotów, przycinanie drzew, sadzenie roślin, koszenie trawników.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Wiedza z zakresu pielęgnacji i sadzenia roślin, drzew i krzewów-preferowana

Studenci lub absolwenci studiów kierunek Ogrodnictwo- mile widziani

Chęć i motywacja do pracy na świeżym powietrzu.

Oferujemy:

Pracę od zaraz w lokalizacji :Dąbrówka( z możliwością dowozu z Poznania – Piątkowa) na miejsce zlecenia,

Pracę sezonową z możliwością przedłużenia,

Możliwość długofalowej współpracy po okresie sprawdzającym.

Osoby lubiące pracę na powietrzu i posiadające wiedzę z zakresu pielęgnacji i sadzenia roślin, drzew i krzewów  prosimy o przesyłanie swojej aplikacji poprzez przycisk poniżej

Aplikacja na stanowisko: Pracownik zagospodarowania terenów zielonych

Numer referecyjny: OGR/POZ/D

Firma:

[wpuf_form id="7"]