Monter elektryczny

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta 🙂

Dla naszego klienta, posiadającego swoją siedzibę w Miszewku, będącego firmą produkcyjną poszukujemy monterów elektrycznych.

Twoje obowiązki:

  • Montaż elementów elektrycznych przy sprzęgach kolejowych
  • Kontrola i weryfikacja po monterska sprzętu
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu prac monterskich

Czego oczekuje Nasz klient:

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjności od zaraz
  • Mile widziane doświadczenie elektryczne
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia SEP, IPC

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę – zatrudnienie przez Agencję Pracy na okres 6 miesięcy – później zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Pracę w systemie dwuzmianowym pon – pt (6;00-14:00/14:00-22:00)
  • 4000-4200 brutto/mies.
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Busy pracownicze – Dojazd do miejsca pracy z Gdyni Głównej i powrót po każdej zmianie
  • Pełne zaplecze socjalne

Aplikacja na stanowisko: Monter elektryczny

Numer referecyjny: PC/MIS/MONTER

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

[wpuf_form id="7"]